ATM Yer Kiralama Hizmetleri

Gelişen teknoloji ve artan müşteri adetleriyle birlikte Bankalar için artık ATM Bankacılığı hizmeti sağlamak ve kullanımını arttırmak kaçınılmaz olmakta.

Bankalar, müşteri adetleri arttıkça, şubelerde oluşan birikmeyi ve artan maliyetleri bir şekilde azaltmak amacıyla müşterilerini ATM kanalına ya da Mobil/IVR/Internet Bankacılığına yönlendirmek durumunda kalıyorlar. Günümüzde hemen hemen şubede yapılabilen her işlem alternatif dağıtım kanalları üzerinden yapılabiliyor iken, para çekme işlemi mecburen şube dışında sadece ATM’ler üzerinden sağlanabiliyor.

Bu nedenlerden dolayı Bankalar, yurt çapında ATM ağlarını gün geçtikçe fizibiliteler ve bütçeler çerçevesinde arttırmak için yoğun çaba sarfetmekteler.

İhtiyaç olan bir bölgede, ATM kurulumu için analiz ve fizibilitelerin yeterli olması sonrasında ilk aşama ATM hizmeti sağlanabilecek uygun alan tespit edebilmek. Bu noktada;

  • Arsa ya da gayrimenkulü olan müşterilerimizi, Banka’nın ihtiyacı doğrultusunda ATM kurulması konusunda ortak noktaya getirmeye çalışıyoruz.

    Gerek Banka’nın gerekse de müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek, rayiçlere uygun kira bedelleri ve sözleşme şartlarıyla arsa ya da gayrimenkul üzerinde ATM kurulum projesini yürütüyoruz.
  • Birlikte çalıştığımız Bankaların, bölgesel bazda talepleri üzerine, şirketimiz ilgili bölgelere saha çalışması düzenlemekte,  fotoğraf-proje çalışmaları yapmakta, belli bir sunum çerçevesinde uygun alanları Bankalar’la paylaşmaktadır.

    ATM kurulumu için uygun alanların Banka tarafından değerlendirilip onaylanması akabinde sözleşme sürecini yürütüp, alanı ATM kurulumuna hazır hale getirmekte ve Banka’ya teslim etmekteyiz.
  • ATM kuruluma uygun geniş alanlara sahip Özel Kurumlar (Telekom, AVM, Market vb…) Belediye, Milli Emlak, Kaymakamlık gibi kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte ortak projeler geliştirerek bir yandan kira geliri ile bütçelerine ek gelir sağlamakta diğer yandan da Banka tarafında ATM ağının yaygınlaşması konusunda yardımcı olmaktayız.

  

ATM kurulumu için uygun bir arsa ya da gayrimenkulunuz olduğunu düşünüyorsanız, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir ya da info@mentors.com.tr adresine mail atabilirsiniz.